Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSKİ KPSS en az 70 puanla 461 memur alacak
#1
5a708d0ed3806c164065f993.jpg


İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile 461 Memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Yayımlanan ilanda "İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Memur alınacaktır." ifadelerine yer verildi. 

Mühendis, Şehir Plancısı, Kütüphaneci, Mimar, İstatistikçi, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Grafiker, Restoratör, Psikolog, Biyolog, Hemşire, Tercüman, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker, Teknisyen poziyonlarında görevlendirilmek üzere KPSS ortaöğretim, KPSS önlisans ve KPSS lisans sınavlarından en az 70 puan almış olmak gerekiyor. İlana lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Sınava girmek isteyen adaylar başvurularını 03/12/2018–10/12/2018 tarihleri arasında Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru formunu doldurarak gerçekleştirecektir. Başvuru formu gerçeğe uygun olarak doldurulacak olup başvuru bilgileri yanlış ya da eksik olan adaylar kurumumuzdan herhangi bir hak talep edemeyecektir.
______
 Aşığın hikâyesini durmaksızın feryat eden bülbüle değil, sessiz sedasız can veren pervanelere sor..
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi