Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başkan Böcek, Konyaaltı Cemevi Şampiyonlarını ağırladı
5beacb04eb10bb1208cfcdb5.jpg

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 103 Korkmaz İnsan Barış ve Dostluk Futbol Turnuvası'nın şampiyonu Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi Kadın Futbol Takımını tebrik etti.

'Kadın Şiddetine Hayır' sloganıyla kurulan Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi Kadın Futbol Takımı, bu yıl 3'üncü düzenlenen 103 Korkmaz İnsan Barış ve Dostluk Futbol Turnuvası'nın şampiyonu oldu. Yaşları 17 ile 53 arası kadınlardan oluşan Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi Kadın Futbol Takımı, birincilik sevincini Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile paylaştı. Alevi Kültür Derneği Konyaaltı Şube Başkanı Erdoğan Tedik, Konyaaltı Cemevi Kadın Futbol Takımı Kaptanı Gül Kaygusuz ve takım oyuncularıyla birlikte Başkan Böcek'i makamında ziyaret etti. Yaklaşık 8 ay devam eden turnuvaya Konyaaltı Belediyesi'nin kendilerine sağladığı imkanlarla hazırlandıklarını ifade eden da Gül Kaygusuz, şampiyon takım olarak Başkan Muhittin Böcek'i ziyaret ederek teşekkür etmek istediklerini söyledi.

Alevi Kültür Derneği Konyaaltı Şube Başkanı Erdoğan Tedik de Başkan Böcek'in her zaman kendilerine destek olduğunu belirterek, 'Kadın Şiddetine Hayır' sloganıyla yola çıkan Konyaaltı Cemevi Kadın Futbol Takımı'na da sahip çıktığını söyledi.

"Spor, barış, dostluk demek" diyen Başkan Muhittin Böcek ise "Bütün insanlarımızın inançlarına saygı duyarak güzel şeyler yapmaya çalıştık. Hatta kent meydanında Alevi Dedemiz, 'Bu başkanlar söz veriyor yapmıyor' demişti. Ben de orada 'Yapacağız' demiştim. Antalya'mızda denize yakın güzel bir yerde Konyaaltı Cemevi'ni hizmete açtık. Buradaki insanlarımızın ibadetlerini, yaşam biçimlerini, güzelleştirmeye çalıştık. Bu günde kupayla geldiniz beni çok mutlu ettiniz. Katkı koyan herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.
______
 Aşığın hikâyesini durmaksızın feryat eden bülbüle değil, sessiz sedasız can veren pervanelere sor..
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping